Bursa’daki faaliyetlerine 1990 yılında başlayan Prokom; kısa zamanda; sektörde saygın ve güvenilir bir yer almış, danışmanlık hizmetlerine ağırlık vererek, Bursa’da, bu alanda çalışan ilk firma olma özelliği ile de müşterilerine ve sektöre yeni bir bakış kazandırmıştır.
        Önceleri; marka bağımsız olarak hazırlanan şartnameler ve danışmanlık hizmetlerinden sonra, sektörün ve dünyanın önde gelen donanım markalarını ürün portföyüne alarak, bu ürünlerin satış, periyodik teknik bakım, garanti içi ve dışı onarım gibi hizmetlerini de yürütmüş, donanımların yanı sıra, yine dünyanın ve ülkemizin önde gelen yazılım ürünlerinin satış ve destek hizmetlerini de başarıyla vermeye başlamıştır.
        Prokom,1993 yılından itibaren; PC’ lerin birlikte çalışma ihtiyaçlarının ağırlık kazanması ile, Network (Çalışma Ağları) alanındaki uzmanlığını arttırmış ve bu konuda anahtar teslimi çözümler sunmaya başlamıştır. Network alanında; Yapısal Kablolama projelerinin hazırlanıp faaliyete alınmasından, Ağ İşletim sistemi satışı ve desteği, Server (Ağ Hizmet Sunucusu) ve client (Ağ İstemcisi) seçimi, yapılandırılması, kurulması, devreye alınması ve periyodik teknik bakımlarına kadar olan bütün adımlarda desteğini sürdürmektedir. Yerel ve Geniş Alan Ağları konusundaki bilgi birikimimiz, internet ve intranet çözümleri için gerekli olan tüm donanım ve yazılımın seçilmesi ve yapılandırılması için de yanınızdadır.
        Siz değerli müşterilerimizin kesintisiz ve sorunsuz çalışabilmesi için, personelimiz; sürekli olarak yeni eğitim ve sertifikalar almaktadır.
        Saygılarımızla

 

Bilgisayar Donanımları: Yazılım Ürünleri:
Hewlett Packard PC, Network Yazıcı ve Çizicileri Microsoft Ofis ve İşletim Sistemi Ürünleri
Compaq PC, Network ve Yazıcı Ürünleri Novell Netware / IntraNetware İşletim Sistemi
Digitech  Computer Ürünleri Mikro Yazılım evi Ticari Programları
Canon Yazıcı ve Tarayıcılar Farmakom Eczane Otomasyonu Programları Güney Marmara Yetkili Satıcısı
Panasonic, Oki, Lexmark ve Xerox Yazıcılar LogoCad Yetkili Satıcısı ve Eğitim Merkezi
American Power Conversion Kesintisiz Güç Kaynakları
Güç Ortağı
U.S. Robotics ve Hayes Çevirmeli Modemler

Prokom Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.

Gazcılar Cad. Petek Bozkaya İş Merkezi A Blok No:506 16220 BURSA
Tel: +90 (224) 256-5225
Fax:+90 (224) 256-5225

© 2002 Prokom Web Tüm Hakları Saklıdır.